SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 06-45554897
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

04 april
15:30
DWS 1 - Huizen 1
12:50
Fiducia 4 - Huizen 2
13:10
EKVA 4 - Huizen 3
12:00
Atlantis 6 - Huizen 4
15:30
Huizen 5 - De Eemvogels 1
14:15
Huizen 6 - Sparta (N)/Djops 6
10:00
Huizen U19-1 - Fiducia U19-1
12:30
Wit-Blauw/Green Organics U17-1 - Huizen U17-1
13:00
Huizen J1 - Antilopen/Bloemendal Bouw J2
13:00
Nova J2 - Huizen J2
13:15
Huizen J3 - Dindoa J4
12:00
Huizen J4 - Telstar/RJJ Keukens J3
12:45
EKVA J1 - Huizen J5
11:30
De Vinken J5 - Huizen J6
11:00
Huizen J7 - De Meeuwen J11
12:15
Huizen J8 - KVA J8
11:15
Huizen J9 - ODIK/JansenvdGrift J23
11:00
Luno J5 - Huizen J10
11:15
Huizen J11 - Telstar/RJJ Keukens J10
11:00
EKVA J8 - Huizen J12

Uitslagen

Kalender

Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)

Het verplicht stellen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) is een belangrijk middel om seksueel misbruik te voorkomen.

Bij een VOG-aanvraag gaat het ministerie van Justitie na of de aanvrager strafbare feiten heeft gepleegd die een risico vormen voor de functie waarvoor de verklaring wordt aangevraagd. Zo zal iemand die ooit veroordeeld is voor ontucht met minderjarigen geen VOG krijgen voor een vrijwilligersfunctie bij de KVH. Hij zal wellicht wel een VOG krijgen als hij hem nodig heeft voor de functie van financieel medewerker bij een autobedrijf. Het gaat dus om de relatie tussen de gepleegde delicten en de functie waarvoor de verklaring wordt aangevraagd. Het feit dat iemand zo’n verklaring kan overleggen betekent niet dat iemand nooit met Justitie in aanraking is geweest.

Tegelijkertijd sluit het verplicht stellen van een VOG misbruik niet uit.

De verplichtstelling geldt vanaf 1 januari 2018 voor alle vrijwilligers die direct in een soort van ‘gezagsverhouding’ staan tot anderen: alle trainers, coaches, (jeugd)scheidsrechters, leden van de KVH in actie, de schoolkorfbalcommissie en de kampcommissie en –leiding.
Daarnaast geldt de verplichtstelling per dezelfde datum ook voor alle bestuurs- en TC-leden.
De VOG moet elke 2 jaar vernieuwd worden.

De verplichtstelling geldt niet alleen voor nieuwe, maar ook voor bestaande vrijwilligers die al jaren actief zijn bij de KVH. Een vrijwilliger met een VOG geeft daarmee aan, onder andere naar ouders, dat zijn gedrag geen belemmering vormt voor een vrijwilligersfunctie bij de KVH. Vrijwilligers van de KVH  hebben vaak nauwe contacten met kinderen, soms zelfs één-op-één. Door te laten beoordelen of een vrijwilliger in het verleden geen grensoverschrijdend gedrag heeft vertoond, verkleinen we als bestuur het risico op misstanden en daarmee beschermen we onze jeugdleden en onze vrijwilligers.