SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 06-45554897
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

09 december
16:30
Huizen 1 - VIKO 1
15:15
Huizen 2 - KVZ '23 5
20:10
Telstar/Schoonderbeek 4 - Huizen 3
12:10
EKVA 5 - Huizen 4
14:00
Huizen A1 - VIKO A1
13:45
OVVO B2 - Huizen B1
11:00
SDO/Fiable B1 - Huizen B2
13:00
Huizen C1 - DKV Victoria C1
12:00
Huizen D1 - De Meeuwen D2
12:30
DKV (IJ)/Aurora D3 - Huizen D2
09:20
Furore D1 - Huizen D3
10:40
VIKO E1 - Huizen E2
11:00
Huizen E3 - De Vinken E2
11:00
Huizen E4 - ODIK/JansenvdGrift E7
09:00
OVVO F2 - Huizen F1
09:00
SKF F4 - Huizen F2
11:00
Huizen F3 - BEP F2

Uitslagen

02 december
Thor (H) 1 - Huizen 1
-
Fiducia 4 - Huizen 2
-
Huizen 3 - Unitas/Perspectief 5
-
Huizen 4 - Atlantis 6
-
EKVA A1 - Huizen A1
-
Huizen B1 - Exakwa B2
-
Huizen B2 - KVA B2
-
Swift (A) C2 - Huizen C1
-
Huizen D2 - Furore D2
-
Huizen D3 - BEP D2
-
Fortissimo E1 - Huizen E1
-
Huizen E2 - Nova E2
-
SDO/Fiable E4 - Huizen E3
-
ODIK/JansenvdGrift E7 - Huizen E4
-
Huizen F1 - MIA F2
-
Huizen F2 - Spirit F3
-
Purmer F1 - Huizen F3
-

Kalender

Vrijwilligers in beeld

Opnieuw stellen nieuwe vrijwilligers zich voor. Naast Mike vd Griend en Pytrik vd Poel en met het vertrek van Jaap en Sander is de kantinecommissie uitgebreid met 2 nieuwe leden ze stellen zich zelf voor.

Mijn naam is Marjolijn Dohmen. Van jongs af aan ben ik al bij de club en inmiddels al heel wat jaar onderdeel van S4. Daarnaast ben ik trainer van het G-team. 
Sinds het einde van vorig seizoen ben ik bij de Commissie Kantine Beheer (CKB) gekomen. In het kort is de CKB verantwoordelijk voor de keuken, het rooster van de bardiensten, inkoop en verkoop, de hygiëne en aankleding, gebruik kantine voor activiteiten en feesten. Mijn vroegste herinneringen aan de korfbalkantine liggen aan de overkant van het veld; waar nu huizen staan, stond vroeger ons clubhuis. Ik heb daar, en ook in en om onze huidige kantine, veel rond gehobbeld in mijn vrije tijd.  

De kantine is voor mij een plek waar we allemaal samenkomen, waar we feestvieren, waar we een verloren partij evalueren, blessures behandeld worden, we napraten en commentaar hebben over de wedstrijd, samen wat drinken. Kortom: een plek om elkaar te ontmoeten. Een plek waar we samen zorg voor dragen.

Binnen de CKB gaan we ons richten op een gezonder aanbod in de kantine. Geen grote veranderingen, maar aan aanbod met meer voedzamere keuzes.
Bij een gezonde vereniging hoort ook een stukje hygiëne. In het verleden werd aan het einde van het seizoen een grote schoonmaak georganiseerd, waarbij meerdere leden van onze club de handen uit de mouwen staken. Dit gaan we nieuw leven inblazen. In juli hebben we al een grote schoonmaak gehouden zodat we eind augustus weer fris konden starten. En we gaan dit 2x per jaar organiseren.

Hoi ik ben Steven 

Ik ben sinds dit jaar actief in de CKB. Ik heb als persoonlijke doelen om de kantine weer gezellig te maken voor iedereen.De ideeën die we hebben kan je in het stukje van hier boven lezen voor (het stukje van Marjolijn) Verder ben ik nog actief in de KVH-in-actie, ben ik trainer van de B1 en zit ik in het klus-team.En fluit ik af en toe een wedstrijdje. Mocht je vragen, ideeën of opmerkingen hebben, je weet ons te vinden. Wij hebben er ontzettend veel zin om er wat leuks van te maken komend jaar!