In memoriam: Hennie Baas
Vorige week schreven wij over het overlijden van Hennie Baas op 25 oktober. Er is afscheid van haar genomen. We willen als vereniging nog kort stilstaan bij wat zij betekend heeft in de 25 jaar dat ze lid was bij onze vereniging.
Haar betrokkenheid startte in 1984 toen ze als korfbalmoeder kennismaakte met de KVH. Niet lang daarna is zij overgehaald om eens mee te trainen met de Reko groep (recreatief korfballen). Vele jaren heeft zij hier gespeeld. Gezelligheid en sportiviteit waren voor haar belangrijker dan winnen. Het speculaastoernooi, het familietoernooi, overal deed ze aan mee, vooral de gezelligheid in de kantine na afloop genoot ze van.
Al snel voegde ook haar man Dick zich bij de Reko en werd gestrikt om penningmeester van de KVH te worden. Eenmaal lid van de KVH /Reko was vrijwilligerswerk onoverkomelijk, dus kwam Hennie in 1985 bij de kampcommissie. Tien jaar lang kampen georganiseerd, (niet)slapen in de grote tent, het ‘snoepwinkeltje van Hennie’ gerund en daarna over naar het ontspannen Pinksterkamperen met de Reko. Ook in de kantine droeg zij altijd haar steentje bij, vele kantinediensten heeft ze gedraaid en altijd druk met de tweewekelijkse schoonmaak. Van de vette keuken tot het zemen van de ramen, niets was haar te veel. Ook was ze altijd actief bij het KVH Sinterklaasfeest.
De laatste jaren kwamen wij Hennie nog tegen langs de lijn als supporter van haar kleindochter. We herinneren Hennie als een veelzijdige vrouw, altijd positief, gezellig en met een gulle lach!
We willen de familie en naasten van Hennie via deze weg nogmaals veel sterkte toewensen.