SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 06-45554897
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

31 januari
16:30
Thor 1 - Huizen 1
13:05
Fiks 4 - Huizen 3
14:45
Blauw-Wit (A) 5 - Huizen 5
17:30
Huizen 6 - HKC (U) 6
16:20
Huizen U19-1 - Atlantis U19-1
15:10
Huizen J1 - Spirit J1
14:00
Huizen J2 - KVA J2
12:20
OKV J2 - Huizen J3
12:30
Blauw-Wit (A) J2 - Huizen J4
13:00
Huizen J5 - ADOS J1
14:55
Nova J4 - Huizen J6
12:00
Huizen J7 - KVZ '23 J10
07 februari
11:00
Koveni 3 - Huizen 4
09:00
GG/RMcD Huis Emma J9 - Huizen J9
11:00
Huizen J11 - GG/RMcD Huis Emma J13
11:00
Huizen J12 - Koveni J8
11:00
Huizen J13 - EKVA J8
09:00
Dalto/Klaverblad Verzekeringen J23 - Huizen J14

Uitslagen

24 januari
DKOD 1 - Huizen 1
7-22
KVA 5 - Huizen 2
-
Huizen 3 - KVZ '23 5
22-8
Huizen 5 - Tempo 6
20-15
KVZ '23 U19-1 - Huizen U19-1
12-12
DKV (IJ)/Aurora J1 - Huizen J2
9-9
Huizen J3 - DKV Victoria J2
-
Haarlem J3 - Huizen J4
4-8
Huizen J5 - Furore J5
4-4
Huizen J8 - Viking J4
1-17
31 januari
Sporting West/Bonarius.com 4 - Huizen 2
-
Dalto/Klaverblad Verzekeringen J10 - Huizen J8
-
Huizen J9 - GG/RMcD Huis Emma J9
-
Huizen J10 - DOS (W) J3
-
GG/RMcD Huis Emma J13 - Huizen J11
-
Koveni J8 - Huizen J12
-
EKVA J8 - Huizen J13
-
Huizen J14 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen J23
-
26 januari
Viking 3 - Huizen 4
-
27 januari
Swift (A) J3 - Huizen J5
-

Kalender

Nieuws uit het bestuur - December 2025

Er is inmiddels weer een maand voorbij en we zijn dus ook een vergadering verder. Leontien is helemaal ingewerkt en Erik geniet hopelijk van zijn vrije tijd.
Nog even en dan ligt onze mooie club twee weken stil. Kerstvakantie. Tijd om tot rust te komen, tijd voor jezelf of voor familie en vrienden. Om in het nieuwe jaar weer een frisse start te maken. Op 10 januari doen we dat ook met elkaar, op de nieuwjaarsborrel. Voel je welkom!

De opbrengst van de Grote Clubactie was weer een grote verrassing, maar liefst 10212 euro. Wat een bedrag! We zijn in overleg over de aanschaf van een beamer of TV scherm en welke keukenapparatuur er dit seizoen vervangen moet worden. Wordt vervolgd.
Helaas hebben we wel een definitief besluit moeten nemen dat er geen kidskorf geplaatst gaat worden. Het Erfgooierscollege heeft aangegeven dat zij het veld echt nodig hebben voor de gymlessen, de korf staat hen in de weg. Op het terras is te weinig ruimte om met een bal te spelen. We gaan met Mike en Marlies, organisatoren van de Grote Clubactie, in gesprek over een mogelijk alternatief voor het gereserveerde geld. Is die er niet dan gaat het geld uiteraard in de spaarpot en kan dit op termijn altijd goed van pas komen.

De zaalvloer blijft een terugkerend probleem, het is te glad. Opnieuw hebben we contact gehad met de SRO. Zij gaan nog beter hun best doen met dweilen en ook gaat er bericht naar het Erfgooierscollege uit of zij alerter willen zijn op scholieren die met hun buitenschoenen sporten. Er lijkt namelijk veel zand te liggen. We moeten ons dan zelf ook goed aan de regel houden; alleen met je zaalschoenen of sokken de zaal in.

Het is niemand ontgaan dat we volop bezig zijn geweest met de nieuwe wedstrijdshirts en kledinglijn. Het verliep allemaal niet vlekkeloos door vermoedelijk afwijkende passhirts.  Gelukkig zijn we er voor de meeste leden in overleg goed uitgekomen. Het was leuk om te zien dat zo veel leden enthousiast waren om een KVH trainingspak, inloopshirt of de hoodie te bestellen. Ze zijn in aantocht! Je kunt alle kleding en ook KVH sporttassen bestellen via hockeybrouwerij.nl. Wil je met bedrukking of heb je speciale wensen, loop even binnen in de winkel. De medewerkers helpen je graag en informeren je over de prijzen.

We hebben ook het afscheid van onze hoofdtrainer Arnold Schipper aan het einde van dit seizoen besproken. We staan achter het besluit maar dat neemt natuurlijk niet weg dat we Arnold in deze functie gaan missen! Super trouw, altijd aanwezig, veel inzet en veel kennis. We gaan hem uiteraard nog een passend afscheid geven maar voorlopig zien we hem nog op de velden lopen.

We willen op deze plek onze zorgen uiten over de invulling van de kantinediensten. De kantine is het hart van onze vereniging. Voor sociale contacten, een lekker drankje, om uit te rusten, gastvrijheid voor tegenstanders en voor de inkomsten natuurlijk. Kijk in de KNKV app welke dagen en tijden er nog open staan, heb je 2 uurtjes tijd om de vereniging te helpen? Schrijf je in! We zijn je ontzettend dankbaar! Ook nogmaals de oproep specifiek aan ouders van jeugdleden om het initiatief te nemen. Kunnen sporten en vrijwilligerswerk zijn niet meer los van elkaar te zien.
Weet je niet hoe de inschrijving werkt en wil je wel graag helpen, stuur een mailtje. Is er iets wat jou tegenhoudt wat wij niet weten of zie je er tegenop en wil je graag eerst ingewerkt worden. Laat ook dan zeker van je horen. (info@kvhuizen.nl)

We zijn gestart met de voorbereidingen voor de vrijwilligersavond. We hopen op een grote groep vrijwilligers op 6 maart. Meer informatie volgt later.

Ook de datum voor de einddag is vastgelegd namelijk 20 juni. Alvast in je agenda zetten kan geen kwaad:) 

De communicatie via de KVH-whatsapp community is geëvalueerd. We zijn tevreden over het verloop van de afgelopen maanden.
Positieve punten zijn dat er geen extra vrijwilliger meer nodig is om de nieuwsbrief te maken. Informatie kan veel sneller gedeeld worden. Informatie kan beter teruggevonden worden. Alles staat op 1 plek. De trainers worden niet meer (over)belast met allerlei berichtjes om door te sturen in de team apps. Ouders met meerdere kinderen ontvangen niet in verschillende teamapps dezelfde informatie.

Aandachtspunten zijn dat de berichten gedoseerd verstuurd worden en coördinatie hiervan nodig is. Dat we goed opletten wat er wel en niet passend is om in de community te delen zodat de berichtenstroom beperkt blijft. Een tip is ook zeker om de KVH op social media te volgen! Daar is een enthousiast team goed op dreef.

Aan het einde van dit lange verhaal willen we jullie ontzettende bedanken voor jullie inzet, betrokkenheid, sportiviteit en enthousiasme. We wensen jullie hele mooie feestdagen en een heel gelukkig en gezond 2026.

Tot in januari! Ruben, Anouk, Leontien, Maikel en IJbettine